• Seymak Bilişim San. Tic. A.Ş.

Tamir, Bakım, Onarım Hizmeti

Uygun Fiyat, Hizmet Sonrası Müşteri Memnuniyet Garantisi

İLETİŞİME GEÇ
Seymak Bilişim

İstanbulun Her Bölgesine Hizmet

Destek alın

HİZMETLERİMİZ

YAZICI KİRALAMA

Yazıcılar kendi aralarında kalite, model ve özellik bakımından farklılıklar göstermektedir. Bununla beraber fiyat açısından da farklılıklar gösterebilmektedir. Teknolojik alanda yaşanan gelişmeler yazıcı ve fotokopi cihazlarını da etkilemektedir. Yazıcı ve fotokopi teknolojileri her geçen gün daha kaliteli çıktıların alınmasını sağlayan cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda yazı satın alma ve yazıcı kiralama fiyatları da farklılıklar gösterebilmektedir. Lexmark yazıcılar piyasanın uygun maliyetli yazıcılarındandır. Seymak Bilişim A.Ş. olarak Yetkili Bayii ve Satış&Servis'ini gururla yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize düşük maliyetli ve kaliteli hizmet verebilmek için son gaz çalışmaktayız.

KİRALIK YAZICI VE KOPYA SAYISINI BELİRLEME

İlk defa yazıcı ve fotokopi makinesi kullanacaksanız kopya sayısını nasıl belirleyeceğinizi öğrenmeniz gerekiyor. Cihaza kopyalanacak belgeleri yerleştirdikten sonra kontrol paneli aracılığıyla kopya sayısını belirleyebilirsiniz. Kopya sayısını ayarlamadan işleme başlarsanız önceki kopya sayısına göre belge çıkarılır. Böyle olduğunda ihtiyacınızdan fazla ya da az sayıda kopya çıkarılır.Lexmark yazıcı ve fotokopi makinelerinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız makinenin teknolojik özelliklerini, yedek parça ömrünü ve kalitesini göz önünde bulundurmanızda fayda var. Ayrıca kiralamak yerine satın alırsanız işiniz daha zor hâle gelecektir. Olası bir arıza durumunda bütçenizi zorlayacak masraflar yapmak istemiyorsanız firmamızla iletişime geçerek yazıcı ve fotokopi makinesi kiralayabilirsiniz. Böylece gelir, gider dengenizde bozulmalar yaşanmaz.

FOTOKOPİ MAKİNESİ NASIL MI KİRALANLIR ?

Çok Kolay, Fotokopi makinesi kiralama, yazıcı kiralama, renkli fotokopi kiralama, fotoğraf yazıcı kiralama işlemi yapılabildiği gibi günlük, haftalık, aylık ve çok daha uzun süreli kiralama işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Günümüzde fotokopi makineleri ofis, iş yerlerinin vazgeçilmezi olan cihazların arasında olup, fotokopi makinelerinin çalışmasının son derece başarılı olması ile birlikte insanların yazışma işlerini kolaylaştırmaktadır. Fotokopi Kiralama işlemi birçok farklı yöntem ile yapılabildiği gibi sayfa başına kiralama işlemi de yapılabilmektedir. Sayfa başına yapılan anlaşma ile bir kopya için sabit bir fiyat üzerinden yapılan anlaşmadır. Sayfa başına kiralama işlemi için yapılan anlaşma iki şekilde gerçekleştirilmektedir.

KİRALAMA

Firmamız Seymak Bilişim A.Ş’den kiralama taleplerinizde Faik Bey ile iletişime geçebilirsiniz (Dahili:115) taleplerinizin işleme alınmasıyla birlikte satış ekibimizin ziyareti ve çözüm önerileriyle süreci çok daha kolay hale getirerek kaliteli hizmet alma imkânı da elde edersiniz. Bu işlem için gelen ekibimize şirketinizde aylık üretilen toplam fotokopi çekimi bilgisi vermeniz yeterli olacaktır. Seymak Bilişim A.Ş. ‘den makine kiraladıktan sonra iddia ediyoruz ki masraflarınız yarı yarıya düşecek aynı zamanda işyerinizde bulunan Satın alma ilgililerinizin iş yükü hafifleyecektir. Fotokopi Makinesi kiralamak sizlerin de işini kolaylaştıracak olup sürpriz maliyetlerden de kurtaracaktır. Bunun için firmamız siz müşterilerimize çözüm bazlı ekonomik çalışma imkânı sunmaktadır. Söz konusu imkânlar sırasıyla şöyledir; uzak masaüstü bağlantısı, teknik servis hizmeti, arıza giderme ve fotokopi makinesi tamiri tüm bu saydığımız hizmetlerin tamamını ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Firmamız tüm müşterilerine ayırt etmeden kaliteli ve hızlı teknik servis hizmetini sunulmaktadır. Kiralık veya Satın aldığınız makinelerinizde servis desteğine ihtiyaç duyulduğu zaman bizimle iletişime geçebilir,ve en uygun ve kaliteli servis hizmetini almış olursunuz.

YAZICI KİRALAMA NEDENLERİ

Yazıcı kiralayacağınız zaman sarf malzeme ve yedek parça maliyetlerini göz ardı etmemenizde fayda var. Eğer sarf ömrü kısa olan makinelerden tercih ederseniz çok fazla masraf yapmanız gerekir. Toner kapasitesinden yedek parça değiştirme ömrüne kadar her şeyini inceleyerek renkli fotokopi kiralama hizmetinden yararlanın. Bu tarz şeyleri göz önünde bulundurmazsanız işleriniz aksayabilir. Bazı insanlar fotokopi makinesi kiralamak yerine satın almayı düşünür. Fakat maliyet açısından yazıcı ve fotokopi makinesi satın almak sizi yoracaktır. İş yerinizde ya da evinizde fazlasıyla yazıcı ihtiyacınız varsa kiralama hizmetlerinden yararlanmak işinizi kolaylaştırır. Başlangıç maliyeti yerine sadece ayda bir kira bedeli ödemek istiyorsanız bize ulaşarak yazıcı kiralayabilirsiniz. Lexmark Yazıcılar her bütçeye uygun ve yüksek kalite hizmet vermektedir.

NERELERDE KULLANILIR ?

Ofislerde ve iş yerlerinde, iş akışının hızlı bir şekilde gerçekleşmesinde yardımcı olmaktadır. İş hayatını oldukça kolaylaştıran çok fonksiyonlu Lexmark cihazları, Şirketlerde fotokopi makinesi, faks, tarayıcı, yazıcı ve bilgisayar gibi birçok cihaz oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır. Lexmark yazıcılar tempolu bir iş akışınız var ise tam size göre.Yetkili Bayiisi olduğumuz Lexmark piyasadaki diğer cihazlara nazaran daha hızlı ve kaliteli'dir.


video